Araç Kiralama Programı - Rent A Car Paketi

Rent A Car Paketi, Divizyon yazılım çözümleri tarafından kurumsal araç kiralama firmaları için geliştirilmiş bir web programıdır. Yazılımımız araç kiralamadan raporlamaya kadar tüm teknik işlemleri rahatlıkla yönetebilmenize olanak sağlar. Bunlara ek olarak Rent A Car PaketiAraç kiralama yazılımı web tabanlı olduğu için müşterilerimiz internet bağlantısı olan tüm cihazlardan iş takibini de yapabilmektedir.

Araç kiralama programı, web tabanlı olduğu için ekstra hiçbir kurulum gerektirmez. Ayrıca bulut tabanlı 256Bit yedekleme sistemlerimiz sayesinde bilgisayar arızası, virüs, çökme gibi sorunlarda hiçbir veriniz kaybolmaz. Yedekleme sistemlerimiz sayesinde verileriniz şifreli bir şekilde saklanmaktadır.

Rent a car – araç kiralama yazılımımız sayesinde araçlarınızın her türlü bakım, sigorta, kasko, lastik, yakıt vb. gibi ana maddeleri rahatlıkla takip edebilirsiniz. Dilediğiniz cihazdan da görüntüleyebileceğiniz veriler sayesinde işletmeniz her an avucunuzun içinde!

Araç kiralama programımız ile birlikte müşterilerimizin hizmetine kurumsal web sayfası hizmetini de paketimize dahil olarak sunmaktayız. Entegre olarak çalışan iki sistem sayesinde hem web sayfanızı rahatlıkla yönetebilir, hem de araçlarınızın takibini tek panelden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede web sayfanızı güncel tutarken, yönetici ekranlarınızda da firmanızın anlık durumunu görebilirsiniz.

Rent a car programı

Araç Kiralama Programı Ne Yapar?

Araç Kiralama ProgramıRent A Car Paketi olarak biz; araç kiralama yapan ve filo yönetim sistemine ihtiyaç duyan tüm firmalara hizmet veriyoruz! Aracınızın rezervasyon yapılarak kiralanmasını sağlıyor, iş takibinizi de kolaylaştırıyoruz.

  • Herhangi bir kurulum gerektirmez.
  • Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Yedekleme ve güncelleme otomatik yapılır
  • Bulut tabanlı web yazılım
  • Araç kiralamada komple çözüm sunar
  • SEO uyumlu web sayfası yapılır
  • Mobil & Tablet Uyumlu Tasarım
  • Profesyonel Destek