Rent A Car Programı – Araç Kiralama Programı olarak firmamız kurumsal çözümler sunmaktadır. Rent A Car Paketi, Divizyon yazılım çözümleri tarafından üretilmiş bir web programıdır.

Programımızın avantajlarından bahsetmek gerekirse öncelikle ilk avantajımız fiyat politikamızdır. Tüm müşterilerimiz için uygun fiyatlı paketlerimizi incelemek için Fiyatlarımız bölümünü inceleyebilirsiniz.

Sistemimiz her geçen gün yenileniyor ve ek özellikler geliştiriliyor. Programımızı satın alan tüm müşterilerimiz, ek güncellemelerin tamamına ücretsiz bir şekilde erişebiliyor. Yıllık veya aylık olarak ek güncellemeler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Araçlarınızı tek yerden yönetebileceğiniz yönetim modülümüz sayesinde de aracın size olan anlık maliyetini, bakım giderlerini, yazlık – kışlık lastik masraflarını ve daha bir çok kalemini sistem üzerinde tutabilir, bu detayları raporlandırabilirsiniz.

Avantajlarımız

Araç kiralama programımız her geçen gün büyümeye devam ediyor. Siz de avantajlarımızdan faydalanın!

Kurulum Yok!

Sistemimizi kullanmaya başlamak için ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

Hemen Kullanım

Sistemimize kayıt olduktan sonra kullanım için beklemenize gerek yoktur.

Kapsamlı Yedekleme

Sistemimiz herhangi bir yedekleme emrine ihtiyaç duymaz. Tüm işlemler otomatik yapılır.

Profesyonel Destek

Uzman personelimiz hem eğitim verir, hem de ihtiyaç duyduğunuzda ücretsiz destek sağlar.

Rent A Car Programı

Rent A Car Programı - Ek Özellikler

Düşündüğünüzden Çok Daha Fazlası

Rent A Car Paketi – Araç Kiralama Yazılımı düşündüğünüzden çok daha fazlası. Aklınızdaki sorulara web sayfamızı inceleyerek cevap bulabilir, dilerseniz bize ulaşabilirsiniz.

Sistem Özellikleri

Kontrat Takibi 95%
Müşteri Takibi 100%
Periyodik Bakım Takibi 90%
SEO Uyumlu Web Sayfası 100%

Sıkça Sorulan Sorular

Sistemimize ve kendimize güveniyoruz. Tarafımızdan yapılan geliştirme, iyileştirme ve ek özellikler müşterilerimiz için ücretsizdir.

Paketlerimizde belirtilen araç sayısı kadar sisteme araç ekleyebilirsiniz. Araç sayımız emsallerimize göre fazla olmakla beraber full paketimizde herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

Sistemimiz kendi sunucularımızda çalıştığı sürece otomatik olarak yedeklenir, şifreli sunucularda ve offline disklerde verileriniz şifreli bir şekilde saklanır.