Araç Kiralama Programı

Rent A Car Programı – Araç Kiralama takip sistemi sayesinde artık araçlarınızı veya filonuzu yönetmek çok kolay. Üstelik tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilen araç kiralama takip sistemimiz sayesinde işletmeniz avuçlarınızın içinde! Uygun fiyat politikası ile hizmet veren Rent A Car PaketiAraç Kiralama Programı siz değerli müşterilerimize her geçen gün daha fazla hizmet sunabilmek için güncellenmeye devam ediyor!

Rent A Car Takip Programı

Rent A Car Takip programımız, araçlarınızı ve araçlarınızın durumlarını takip etmenize olanak sağlar. Detaylı yönetim paneli sayesinde muayene, sigorta, kasko, bakım km, lastik durumu vb. birçok detayı sizin için takip eder ve raporlandırır. Araç kiralama sistemi, web sayfanız ile entegre çalışır ve rezervasyondan kontrat oluşturmaya kadar olan tüm süreçleri otomatik yönetir.

Ek Özellikler

Rent A Car Takip programı müşterilerimizin isteklerini tamamıyla karşılayabilecek bir web programıdır. Web programı olmasından dolayı, araç kiralama programı herhangi bir kurulum gerektirmez. Araç kiralama programımız – Rent A Car Takip Sistemimizi hemen kulanmaya başlayabilirsiniz.

Bu özelliklere ek olarak Araç Kiralama Programı, Sanal Pos entegrasyonu gibi kredi kartı ödeme altyapısını da müşterilerimize sunmaktadır. Bu sayede ön ödeme almak da çok kolay ve güvenli bir hale getiriliyor!

Rent A Car Programı Satın Al

Rent A Car Paketi – Araç Kiralama Takip Sistemimizi demo adresinden ücretsiz bir şekilde inceleyebilir, isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu adreste bulunan iletişim formunu doldurarak tarafımıza ulaşabilir, bizi instagram‘dan takip edebilirsiniz!

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Required fields are marked *
Yorumunuzda HTML kod kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>