Rent A Car Takip Programı, Divizyon yazılım çözümleri tarafından geliştirilmiş bir web programıdır. Rent A Car firmaları için hazırlamış olduğumuz sistemimiz sayesinde araç kiralama işlemlerinizi, cari hesaplarınızı, Rent A car bayilerinizdeki diğer işlemlerinizi de kolaylıkla takip etmenize olanak sağlamaktadır.

Araç Kiralama Programı

Rent A Car Programı, web arayüzü ile özel şifreli sunucularda yayımlandığı için bilgisayarınızda oluşacak herhangi bir problemden etkilenmemektedir. Araç kiralama programı olarak da bilinen sistemimiz, mobil ve tablet cihazlarla da uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Rent A Car Paketi

Rent A Car Paketi, araçlarınızı takip etmenizi sağlamasının yanı sıra, web sitenizle de uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Birbirine entegre olan yönetim sistemi ve web sitesi, araçlarınızı fiyatları ile birlikte listelemenize olanak sağlarken, rezervasyon altyapısı sayesinde online olarak rezervasyon işlemi yapılmasını da kolaylaştırmaktadır.

Rent A Car Sitesi

Rent A Car Takip Programımız, ek olarak bir web sitesi ile birlikte kullanılmaktadır. Bu sayede araçlarınızı da tek bir yerden yönetmeniz olanak sağlar. Paket fiyatlarımıza web sitesi dahildir, web sitesi rent a car firmaları için ek bir maliyet gerektirmemektedir.

Çok yakında sistemimizin kullanımı ile alakalı yeni blog yazıları ve kullanıcı kılavuzları da yayımlamaya başlayacağız. Bizimle burada bulunan sayfa aracılığı ile iletişime geçebilir, bizi instagram adresimizden de takip edebilirsiniz!

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Required fields are marked *
Yorumunuzda HTML kod kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>