Rent a Car Takip Programı


 Rent a car takip programı  ile birlikte sahip olacağınız çok avantajlı özelliklerimiz var. Müşteri takibi, servis & bakım takibi, km takibi gibi bir çok noktada rent a car firmalarına profesyonel çözümler sunuyoruz. Rent a car takip programı ile cari hesaplarınızı da takip edebilir, aynı zamanda kontrat oluşturma işlemlerini de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Rent A Car Takip

Araç Kiralama Takip Programı Nedir?


Kiralama işiniz için bir takip programı kurmaya karar verirken, öncelikle programın sizin için neler yapabileceğini anlamak önemlidir. Müşteri raporu hakkında zamanında güncellemeler elde etmenin faydaları, her müşteri ilgili verileri bir veritabanında tutmanın içerdiği minimum miktarda ilk planlama ve sürekli yönetime değer mi? Çoğu işletme yeni işe alınan her bir sürücüyle ilgili hayati verileri hemen kaydetmeyi tercih eder.

Rent a car programı ile araçlarınızın periyodik bakımlarını ve müşteri takibini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Rent a car takip programı kullanarak siz de cihaz fark etmeksizin dilediğiniz yerde işletmenizin durumunu görüntüleyebilir, hızlı kontrat oluşturma sistemi ile rahatlıkla matbuu işlemlerinizi halledebilirsiniz. 

Hemen Bizi Arayın
Ücretsiz Deneyin!