Rent A Car Web Sitesi


Rent A Car Paketi, siz değerli müşterilerimize ek imkânlar sunmaya çalışmaktadır. Bundan dolayı geliştirmiş olduğumuz modüllerin içerisinde de rent a car web sitesi önemli etkenlerimizden bir tanesidir. Rent a car web sitesi ile potansiyel müşterilerinize erişim sağlamanız kolaylaşırken, belirli arama kelimelerinde de üst sıralarda görüntülenebilirsiniz.

Rent A Car Web Sitesi Nedir?
Rent A Car firmaları için geliştirmiş olduğumuz web sayfası modülümüz, tamamen müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmakta ve Google SEO konusunda da paketinize bağlı olarak aylık olarak firmamız tarafından desteklenmektedir.

Web sitesi sahibi olmak, kurumsal anlamda müşterilerinize daha profesyonel hizmet vermenizi sağlayacağı gibi, aramalarda üst sıralara çıkmanızı da kolaylaştıracaktır.

rent a car web sitesi

Hazır Rent A Car Web Sitesi
Paket özelliğinize göre hazır paket tasarımlarımızdan veya kurumsal olarak size özel tasarlanacak web sayfasını da tercih edebilirsiniz.

Rent A Car web sitesi, tamamen mobil ve tablet cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Müşterileriniz ister bilgisayardan, isterlerse cep telefonundan web sitenizi görüntüleyebilir ve işlem gerçekleştirebilirler.

Divizyon yazılım çözümleri olarak sizin ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri iyi biliyoruz. Bu yüzden sizin işinizi kolaylaştıracak modüller üzerinde çalışıyor ve geliştiriyoruz. Firmamız hakkında detaylı bilgiye bu bağlantıya tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Rent A Car Programı
Divizyon yazılım çözümleri tarafından geliştirilen rent a car programı, rent a car firmaları için özel modüller de barındırmaktadır. Araçlarınızın rezervasyon takibi yapabildiğiniz gibi, araçlarınız ile alakalı detaylı raporları da tek tıkla oluşturabilirsiniz. Bu sayede rent a car yazılımı kullanan müşterilerimizin iş yükü azalır, daha az personel ile daha profesyonel işlemler gerçekleştirebilir.

Yakında e-fatura ve e-arşiv modülümüzü de dahil edeceğimiz sistemimi kullanarak, fatura ve resmi işlemlerinizi de yine tek ekran kullanarak kolayca tamamlayabileceksiniz.

Sigorta & Kasko ve Muayene Takibi
Sistemimize ile girdiğinizde size, işletmeniz hakkında kısa bilgi veren bir ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekrandan kiradaki araçlarınızı ve detaylarını görebilir, sigorta, kasko ve muayene günü yaklaşan araçlarınızı tespit edebilirsiniz.

Araçların tespitinden sonra sürprizler ile karşılaşmaz, önleminizi önceden alabilirsiniz. Bu modülümüz sayesinde araçlarınızın filo bazında veya tekil bazda kâr – zarar oranlarını da kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Siz de rent a car yazılımına ihtiyaç duyuyor ve firmanızı profesyonel bir şekilde yönetmek istiyorsanız, ücretsiz hesap oluşturup programımızı deneyebilir, iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz!

Hemen Bizi Arayın
Ücretsiz Deneyin!