Rent A Car Yazılımı - Araç Kiralama Programı


 Rent A Car Yazılımı , araç kiralamadan tüm teknik işlemleri yönetmenizi ve raporlamanızı sağlayan bir kiralama programıdır.

Yazılımımız, araç kiralama işletmelerinin araç ve sürücü rezervasyonundan rezervasyonları takip etmeye, müşterilere fatura kesmeye ve geri raporlamaya kadar tüm teknik işlemlerini yönetmeleri için ideal bir yoldur.

Rent A Car Yazılımı - Araç Kiralama Programı basit, sezgisel ve kullanımı kolaydır. Yazılımımız araç kiralamanızın tam kontrolünü sunar. İnternet bağlantısının olduğu her yerde bilgilere erişmenizi sağlayan bulut tabanlı bir çözümdür. Araç kiralama programı özet olarak aşağıdaki özellikleri içermektedir.

Rent A Car Yazılımı - Araç Kiralama Programı

- Entegre Web Sayfası,
- Rezervasyon Yönetimi,
- Araç Filo Yönetimi,
- Sözleşme Yönetimi,
- Kiradaki Araçlar,
- Kasko ve Sigorta Takibi,
- Muayene Takibi
ve daha bir çok özelliği bir arada kullanabilirsiniz. Tüm özelliklerimizi görüntülemek için  tıklayınız. 

rent a car yazılımı

 Rent A Car Yazılımı
, tüm araç rezervasyonlarınızı, kiralamalarınızı ve rezervasyonlarınızı kolayca yönetmenizi sağlayan bir kiralama yazılımıdır. Filonuzu takip edin ve her aracın hatasız bir şekilde geri getirildiğinden emin olun. Finansal raporlar, bir araba kiralamanın standart işlemlerinin yanı sıra izlemeniz için her zaman kullanılabilir.

Araç Kiralama Programı


 Kiralık araç yazılımı - Araç Kiralama Programı , kiralamadan raporlamaya kadar tüm teknik işlemleri rahatça yönetmenizi sağlar. Müşterileriniz araçlarını web üzerinden rezerve ettiklerinde, ödemelerini yapabilir ve araçlarını telefon veya e-posta yoluyla teslim alabilirler.

Araç Kiralama Yazılımımızın kullanımı kolaydır ve müşterilerin planlanması ve ödemelerin toplanmasından kiralık araçların zamanında teslim edilmesine kadar kiralama sürecinizin her yönünü yönetmenize yardımcı olur.

Araç kiralama yazılımımız, işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm teknik işlemleri yönetmenizi kolaylaştırır. Sorunsuz bir iş yürütmenize yardımcı olmak için mobil dostu arayüzler ve özelleştirilmiş raporlar sunuyoruz.

Araç Kiralama Programı Satın Al


 Rent A Car Programı , araç kiralama sözleşmelerini yönetmenize ve bilgisayarınızdan raporlama yapmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir yazılım paketidir. Araçlarımız ve özelliklerimizle, tüm verileri tek bir yerde toplamak ve herhangi bir cihazdan, herhangi bir zamanda erişilebilir hale getirmek için internet özellikli herhangi bir cihazı kullanabilirsiniz. Rent A Car Programı, müşteri memnuniyetini sağlamak için en iyi uygulamalarla araç kiralama yönetimi sürecinde size yardımcı olur!

Hemen Bizi Arayın
Ücretsiz Deneyin!