Rent A Car Programı Nedir?


Araç kiralama şirketlerinin araç sayısı, müşteri ilişkilerinin yönetimi ve hizmet verdiği bölgeler firmalar arasında farklılık gösterse de temelde rent a car sistemlerinin çalışma mantığı aşağı yukarı aynıdır. Rent A Car yazılımı, karmaşık yapıları daha rahat yönetmek adına geliştirdiğimiz bir web otomasyonudur.

Rent A Car firmalarının işleyişine engel olmayarak işlerini kolaylaştıran bu yazılım sayesinde neleri daha kolay bir şekilde yapabileceğimize bir göz atalım. Rent A Car yazılımı,rent a car firmalarının ihtiyaç duydukları yönetimsel süreçleri kolaylaştırmanızı sağlar. Daha az personel ile daha çok iş takibi yapabileceğiniz sistemimiz, mobil ve tablet cihazlarla da uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.

Rent A Car Web Sitesi
Rent A Car Yazılımı
ile çalışmaya karar verdikten sonra kullanışlı ve şık bir internet sitesi sahibi de olursunuz. Bu sayede Google aramalarında üst sıralarda çıkabileceğiniz gibi, potansiyel müşterilerinize de erişmek bir o kadar kolay olacaktır. Ayrıca hazırlanan web sitesi mobil ve tablet cihazlar ile de uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Rent A Car yazılımını kullanarak web siteniz aracılığı ile online rezervasyon alma şansını da elde edebilirsiniz.

rent a car programı

Özel Modüller
Rent A Car yazılımı
, özel modül isteklerine de karşılık verebilecek şekilde tasarlanmış ve kodlanmıştır. Bu sayede Rent a Car firmaları, ihtiyaç duydukları ve yazılıma dahil ettirmek istedikleri herhangi bir isteklerini bizlere iletebilirler. Yazılım ekibimiz profesyonel olarak çalışmakta ve tüm müşterilerimize destek vermeyi amaçlamaktadır.

Raporlamalar
Rent A Car yazılımı
sayesinde raporlamalar da artık bir tık uzağınızda! Detaylı rapor ekranlarımız için her geçen gün yeni raporlama seçenekleri de siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Araçlarınızın kâr – zarar oranlarından bakım maliyetlerine kadar her şeyi takip edebileceğiniz rent a car yazılımı sayesinde tek tıkla işletmenizin durumunu raporlayabilir ve çıktısını alabilirsiniz.

Destek Sistemi
Rent A Car yazılımı
, Divizyon yazılım çözümleri tarafından kurgulanmış ve kodlanmış bir web programıdır. Teknik destek ekibimize dilediğiniz zaman ulaşabilir, yazılım hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ek olarak yazılım ekibimize iletmiş olduğunuz hatalar ve istekler tek tek kontrol edilerek özenle düzenlenmekte, Rent A Car firmalarının işlerinin hafifletilmesi amaçlanmaktadır. Siz de Rent A Car Programı kullanmak istiyor ve ücretsiz hesap oluşturmayı düşünüyorsanız yukarıdaki “Ücretsiz Deneyin” butonuna tıklayabilir, buraya tıklayarak bizi arayabilirsiniz.

Hemen Bizi Arayın
Ücretsiz Deneyin!