Kiralık Araç Takip Sistemi


Rent A Car Yazılımı siz değerli müşterilerimiz için geliştirilmiş ekstra modüller barındırmaktadır. Bu yazımızda siz değerli müşterilerimiz için geliştirdiğimiz modüllerden bahsetmek istiyoruz. 

Rent A Car Yazılımı
Kısaca Araç Kiralama Programı olarak adlandırdığımız sistem, bünyenizde bulunan tüm araçları kaydetmenize ve araçlarınızın gelir - gider durumlarını kaydetmenize olanak sağlar.

Sistemde kayıtlı olan araçlarınızın masraf, trafik cezası, kasko, sigorta ve daha bir çok giderini de takip edip raporlarını alabileceğiniz sistemimiz entegre web sayfası ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

Rent A Car Web Sitesi
Rent A Car programını kullanan müşterilerimiz için anahtar teslimi web siteleri de yapıyoruz. Tamamen SEO alt yapısına uygun olan bu web sayfaları aracılığı ile müşterileriniz online rezervasyon oluşturabilir, firmanız ve araçlarınız hakkında daha detaylı bilgi edinebilirler.

Rent A Car Yazılımı
Rent A Car Yazılımını kullanmak için "Ücretsiz Deneyin" butonuna tıklayabilir, buraya tıklayarak bize ulaşıp programımız hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Hemen Bizi Arayın
Ücretsiz Deneyin!