Rent A Car Takip Programı


Rent A Car takip programı, rent a car firmaları için geliştirilmiş özel bir yazılımdır. Yazılım sayesinde araçlarınızın sigorta ve kasko takibini yapabilir, müşteri cari hesaplarınızı da sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Araçlarınızın sigorta ve kasko takibini yapmanıza olanak sağladığı gibi müşterileriniz için güncel hesap bilgileri de sunar.

Müşterilerinizin cari hesaplarını sistem üzerinden farklı para birimlerinde takip edebilirsiniz. Online kiralık araç yazılımını kullanarak müşterilerinize daha iyi hizmet verebilir ve daha fazla tekrar eden müşteri elde edebilirsiniz.

rent a car takip programı

Kolay entegre sistemimizle, birçok para birimindeki işlemlerin yanı sıra müşterilerinizin farklı kupürlerdeki hesaplarını da takip edebilirsiniz. Bu, müşterilerinize daha iyi hizmet vermenize ve onlara daha geniş bir seçenek yelpazesi sunmanıza yardımcı olacaktır.

Rent a car programı, sözleşmeleri kolayca yönetmenize ve müşterilerinizle tüm işlemleri kolayca halletmenize olanak tanır. Program sayesinde işinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Rent A Car programı, işinizi kolayca yönetmenize, tüm varlıklarınızı ve işlemlerinizi takip etmenize ve raporlar oluşturmanıza olanak tanır.

Hemen Bizi Arayın
Ücretsiz Deneyin!