Araç Kiralama Programı


Rent A Car yazılımı, araç ve filo kiralama sektöründe hizmet veren firmalar için daha az personel, hayatı en aza indirme çözümü ile zaman tasarrufu sağlayan bir sistemdir.

Rent A car takip sistemi ile müşterilerinizi tek ekrandan daha rahat yönetebilir, iş yükünüzü azaltarak daha çok müşteriye odaklanmak için çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Gelişen ve büyüyen bir sektör haline gelen araç kiralama – rent a car sektöründe en önemli hususlardan bir tanesi de erişilebilir olmak ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilir olmaktır. Bu nedenden dolayı Rent A Car Yazılımımız aynı zamanda entegre web sayfası modülü de içermektedir. Bu sayede Google aramalarında üst sıralarda görünebileceğiniz gibi potansiyel müşterilerinize de ulaşma şansınız artacaktır.

Rent A Car Programı Genel Özellikleri

Entegre Web Sayfası

Sisteme entegre olan bir web sayfasına da sahip olabileceğiniz rent a car yazılımı ile müşterilerinize daha rahat erişim sağlayabilecek ve online olarak rezervasyon taleplerini kabul edebileceksiniz.

Google SEO uyumlu web sayfası; aynı zamanda bütün tarayıcılar ve mobil cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede müşterileriniz dilediği yerden firmanıza ulaşabilmektedir.

Rezervasyon Yönetimi
İster online, isterseniz offline olarak rezervasyonlarınızı tek ekrandan yönetebilirsiniz. Rezervasyon yapılan araçların bilgilerini tek ekrandan takip edebilir, rezervasyon talebi oluşturan müşterilerinizin bilgilerini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Sigorta & Muayene ve Periyodik Bakım Takibi
Araçlarınızda oluşan hasarların tamir giderleri, sigorta ve kasko bilgilerini de takip edebilirsiniz. Bu sayede muayene ve sigorta konusunda da sürprizlerin önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca sistemimiz araçlarınızın tekil bazda lastik bakımı, tamir gideri vb. giderlerini de tuttuğu için araçlarınızın kâr – zarar oranlarını da rahatlıkla görebilir ve raporlayabilirsiniz.

Gruplu Fiyat Listesi
Rent A Car firmalarının araç sayısı arttığında fiyat güncelleme konularında iş yükleri artmaktadır. Bu yüzden iş yükünü azaltmak için gruplu fiyat listesi güncelleme modülümüzü kullanabilirsiniz.

Rent A Car Yazılımı, aralıklı günlerde örneğin (3-7 gün) fiyat belirlemenize yardımcı olabileceği gibi, yazlık – kışlık fiyat belirlemenize de olanak sağlar. Örneğin bayram günlerindeki fiyatlarınızı tek tıkla güncelleyebilir, potansiyel müşterilerinize internet siteniz aracılığı ile bu fiyatları hemen gösterebilirsiniz.

Rent A Car Programı

Rent A Car Yazılımı – Kiralık Araç Takip Sistemi
Siz de rent a car firmanız için yazılımımıza ihtiyaç duyuyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilir, Divizyon Yazılım Çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Rent a Car yazılımını ücretsiz denemek için yukarıda bulunan “Ücretsiz Deneyin” linkine tıklayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Bizi Arayın
Ücretsiz Deneyin!